Proč byste si měli pořídit anatomický polštář? Bolest nebo motání hlavy, migréna, bolest šíje, ztuhnutí šíjového svalstva, závratě či brnění rukou…toto vše může mít společného jmenovatele. Krční páteř. Abyste i vy poskytli své krční páteři dokonalou oporu a potažmo se zbavili zmíněných nepříjemných zdravotních problémů, řešení je jednoduché.

Pořiďte si anatomický polštář. Je vhodnou volbou dokonce i pro ty z vás, jež trápí poruchy spánku a chrápání.

Anatomické polštáře jsou opravdu jedinečné svými tvary a vlastnostmi. Zmírňují tlak v oblasti hlavy a tím poskytují dostatek pohodlí šíji. Spánkem na něm ulevíte šíjovým a ramenným svalům, což je předpoklad pro komplexní regeneraci těla.

Výběr anatomického polštáře
Anatomické polštáře se vyrábí především z různých druhů pěn. My je tvoříme z vysoce kvalitních paměťových (jinak také líných či viskoelastických) pěn. Velmi oblíbené jsou matrace z líné pěny, protože ideálně reagují na tělesnou teplotu a v závislosti na ní mění svou tuhost. Proto jsou dobrým vstupním zdrojem i pro polštáře. Naše anatomické polštáře zajišťují během spánku ideální oporu pro hlavu. Spánek na nich je daleko komfortnější a zdravější.

  • anatomický polštář THERMO specifického tvaru s vroubkováním, který je termoreaktivní,
  • anatomický polštář DREAM SOFT specifického tvaru s prodyšnými otvory, jež je možné charakterizovat jako mimořádně přizpůsobivý,
  • anatomický polštář FYZIO AIR obdélníkového tvaru s prodyšnými otvory vyniká svou prodyšností a adaptabilitou při ležení

Každý anatomický polštář z naší nabídky je opatřen potahem LUREX (uvedeno v detailu konkrétního modelu). Lze jej odejmout a vyprat, takže můžete udržovat ideální hygienické podmínky polštáře.