MORAVIA COMFORT BABY

Každá nastávající maminka se těší na své dítě a zároveň se obává, zda je připravená na příchod miminka. Jednou z důležitých položek na každém seznamu je bezpochyby matrace do dětské postýlky. Velmi často se nás ptáte na to jak vybrat matraci. Jaké tuhosti hledat atd. Proto „Jak vybrat matraci pro miminko“? Matrace má být pevná, avšak nikoli tvrdá ani měkká. Miminko si totiž může v jemné kůži způsobit otlaky. Hrozí také, že jeho tělíčko nebude dostatečně prokrveno.

Pokud na to nebudete myslet, může mít dítě později tzv. syndrom ploché hlavičky. Nejlepší matrace pro miminko musí být dostatečně prodyšná ve střední tuhosti. Neméně důležitý je potah na matraci, který by měl být snímatelný a pratelný. Abychom vám ulehčili výběr té správné matrace přinášíme vám naši ucelenou nabídku matrací MORAVIA COMFORT BABY. 

SET ROZÁRKA

Dětský set obsahující jedinečnou matraci, ložní soupravu, polohovací klín, podložku air a dečku fleece.

matrace ROZÁRKA

Je vyrobená z antibakteriální pĚny s úpravou SANITIZED®, zabraňující množení mikroorganizmu.

matrace MIMI

Jádro tvoří speciální vysoce pružná studená pěna, která vytváří dostatečně pevný a tvrdý podklad pro správné tvarování páteře rostoucího miminka.

matrace BABY

Dětská pěnová matrace. Klasické řešení pro zdravý a klidný spánek těch nejmenších. 

matrace BAMBINO

Kvalitní dětská matrace sendvičového typu. Jádro je tvořeno kombinací PUR pěny a ECOREPUR pěny.

klín LITTLE

Polohovací klín LITTLE do dětské postýlky napomáhá snižovat riziko zalknutí, zadušení miminka po kojení.

podložka BUBO AIR

Hledáte multifunkční podložku vhodnou jak na přebalování, tak i třeba jen podložku na výlety? Určitě se vám bude hodit naše podložka.

dečka BUBO FLEECE

Zabalte své děťátko do naší dečky BUBO Fleece, aby se cítilo jako na obláčku.

souprava BUBO

Ložní souprava BUBO do dětské postýlky je šitá ze 100 % bavlny, která se díky česané přízi vyznačuje výjimečnými vlastnosti.

PROSPEKT