KONTAKTY PRODEJNÍ ODDĚLENÍ

MORAVIA COMFORT s.r.o.
Mládežnická 3062/3a
690 02 Břeclav
E-mail: kariera(@)moravia-comfort.cz
 

Personalní oddělení:
tel.: 515 534 650
tel.: 515 534 681

Jsme předním výrobcem matrací v České republice. Historie naší firmy sahá až do roku 1975, kdy se v Břeclavi zrodily naše první matrace. Od té doby jsme společně ušli pěkný kus cesty. Stále nám ale záleží na jediném, na co nejkvalitnějším spánku našich zákazníků. Nabízíme široký výběr matrací od tradičních modelů z polyuretanových pěn až po moderní latexové. Sledujeme nové technologie a naše výrobky neustále zlepšujeme. Pojďme společně posouvat kvalitu výrobků na další úroveň!

BENEFITY

NAŠE HODNOTY NÁS FORMUJÍ

  • Vzájemná komunikace a spolupráce jednotlivců i týmů je klíčem k důvěře mezi zaměstnanci, ale i k dosažení úspěchů.
  • Vnímáme svou odpovědnost jako společnosti směrem k životnímu prostředí, ale i vůči svým zaměstnancům a jejich bezpečnosti. Zlepšujeme naše dovednosti a neustále se rozvíjíme.
  • Respektujeme individualitu každého z nás. Jednáme čestně sami se sebou i s ostatními, etické chování a firemní kultura jsou našimi základními hodnotami. Myslíme na naši budoucnost.
  • Zlepšujeme a aktivně se učíme od ostatních, pracujeme na svých slabostech s cílem být nejlepší v tom, co děláme.

POHOVORU SE BÁT NEMUSÍTE

Nenašli jste nabídku, která by vás zaujala? Nevzdávejte se a zašlete nám svůj životopis s žádostí o práci a my vám zaručujeme, že se na ní podíváme a ozveme se vám s případnou nabídkou spolupráce. Naše personální oddělení je vám vždy k dispozici!