Největší domácí výrobce matrací s dlouholetou zkušeností a kvalitou ověřenou zákazníky, společnost GUMOTEX MATRACE, s.r.o., mění svůj název. Od letošního roku se společnost přejmenovala na MORAVIA COMFORT, s.r.o.

„Změnou jména společnosti na MORAVIA COMFORT chceme na jedné straně zdůraznit skutečnost, že už čtyřicet let jsou naše kořeny na jižní Moravě. O kvalitě námi vyrobených matrací se ale nepřesvědčují jen našinci, jako úspěšná exportní firma působíme i na mnoha evropských trzích, kde se hodláme i nadále zaměřit mimo jiné na nabídku speciálních matrací do hotelů, penzionů nebo lázní,“ uvedl Bazan Wojciech, ředitel společnosti MORAVIA COMFORT, s.r.o. s tím, že spolu s přejmenováním došlo i ke změně loga společnosti.

Samotný rebranding provede společnost postupnými kroky. Letošní rok tak bude přechodným obdobím, kdy se budou využívat v interní a externí komunikaci původní i nový logotyp. Změna názvu a designu značky se bude implementovat do interních a obchodních materiálů, reklamních tiskovin a v prodejních místech. V průběhu roku je navíc plánována celá řada marketingových aktivit, které budou zaměřeny na představení klíčových produktových benefitů spotřebitelům.

MORAVIA COMFORT  tak bude i nadále zákazníkům nabízet široký sortiment výrobků, od pěnových, pružinových až po latexové matrace nebo speciální matrace určené do zdravotnických zařízeních. „Naším cílem je i do budoucna přinášet zákazníkům maximální pohodlí a pokračovat v investicích do nových technologií a uvádění novinek podle nejnovějších trendů,“ doplnil Bazan Wojciech.

O společnosti MORAVIA COMFORT, s.r.o.

MORAVIA COMFORT, s.r.o. je největším českým výrobcem matrací s dlouholetou zkušeností a vynikající kvalitou podpořenou mezinárodně uznávanými certifikáty. Nabízí kompletní sortiment matrací, od tradičních PUR pěn, přes Visco a HR pěny až po pružinové a velmi kvalitní latexové matrace. Do výroby matrací přináší především novinky a nové technologie, jako jsou antibakteriální úpravy, ochrana před roztoči nebo regulace teploty pro maximálně komfortní spánek a odpočinek.